Basında Biz  >  EL SANATLARI SERGİMİZ
27.12.2016  

 Özel Bafra Yeniden Doğuş Özel Rehabilitasyon Merkezi Öğrencileri Tarafından Çelik Park AVM’deel Sanatları Sergisi törenle açıldı.

Açılışa Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, AkParti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven,TürkiyeOmurilikDerneği Bafra Şube Başkanı İsmail Tabak,Bafra Yeniden Doğuş Özel RehabilitasyonMerkezi kurucuları Özel Bafra Yeniden Doğuş, Rehabilitasyon Merkezi kurum Müdiresi Ayşenur Turan,öğrenci velileri,ile öğretmenler katıldı.

ÖĞRENCİLER YETENEKLERİNİ BU SERGİDE ORTAYA KOYMUŞ

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin,”Görünen o ki öğrencilerimiz bütün yeteneklerini bu sergide ortaya koymuş,cefakar öğretmenlerimizi kıymetli öğrencilerimizi tebrik ediyorum,gerçekten çok güzel ve kıymetli bir çalışmayı ortaya koymuşlar”dedi.
Özel Bafra Yeniden Doğuş Özel Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Ayşenur Turan,”Öğrencilerimiz göz nura çalışmalarını bir birinden kıymetli çalışmalarını bu sergimizde yer alıyor,katılan bütün herkese teşekkür ediyorum”dedi.

ÖĞRENCİLERİM ÜSTÜN BAŞARILI

Özel Bafar Yeniden Doğuş RehabilitasyonMerkezi, El Sanatları Öğretmeni Zehra Ahıshalıoğlu,”Öğrencilerimle gururduyuyorum.Yapmış oldukları sosyal projelerini el sanatları sergisinde ortaya koydular,sergimizde şişe süsleme el sanatları, geri dönüşüm projeleri,okulumuzda uygulanıyor.Buda öğrencinin hayata daha başarılı olmasını sağlıyor,devletimizin sunduğu imkanlardan öğrencilerimiz faydalanıyor,ve buradan bir başarı ortaya çıkıyor”şeklinde konuştu.http://www.bafraaltinova.com/bafra/yeni-yilda-yeni-umutlar-projesi-el-sanatlari-gorucuye-cikti-h5395.html

∞ Haberin Fotoğrafları

Paylaş :
cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry|wholesale jerseys